Math Homework

MICHAŁ JACHIMOWICZ - FIRMA SZKOLENIOWA — WITAJ NA NASZEJ WITRYNIE

Nieograniczone możliwości

Firma Michał Jachimowicz - Firma szkoleniowa istnieje po to, aby prowadzić wysokiej jakości kursy w przyjaznych, sprzyjających nauce warunkach. Koncentrujemy się na umacnianiu ludzi poprzez zapewnianie im odpowiednich narzędzi oraz wiedzy niezbędnej do osiągnięcia celu. Nasze wyjątkowo praktyczne i proste podejście sprawia, że uczestnicy mogą stosować w praktyce nowo nabyte umiejętności już po pierwszych zajęciach.

Kontakt
 

KURSY I PROGRAMY

Rozwijaj swoje umiejętności

Student Writing
Adult Education Course

KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Jeżeli oczekujesz optymalnego rozwoju w krótkim czasie, to idealny kurs dla Ciebie. Ze względu na duże zainteresowanie niedawno dodaliśmy wiele nowych zajęć w różnych terminach, żeby każdy miał szansę wziąć w nich udział. Chcesz zapisać się na kurs lub dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś — odpowiemy na każde pytanie.

PROGRAM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Pragniemy dawać ludziom siłę poprzez szerzenie wiedzy, a ten kurs to wspaniała okazja, by zacząć lub kontynuować tę podróż razem z nami. Często osoby, które zapisują się na zajęcia, nie są świadome własnych możliwości. Chcemy to zmienić, realizując ten i wiele innych kursów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 

KONTAKT

Puławska 11, 96-111 Warszawa

576 634 236

  • Facebook
  • Twitter
Reviewing for the Exam